Su ile Aşık Etme Büyüsü

By | 3 Mayıs 2020

Su Büyüsü ile Aşık Etme

Su Büyüsü Yap

Büyü yöntemi çok eski zamanlardan bu yana kullanılmaktadır. Özellikle büyülerin kullanım şekillerine göre pek çok farklı yapım şekilleri vardır. Büyüler genel olarak insanların aşk için tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Kişi bu yöntemi kullanarak rahatlıkla istediği kişiyi kendine aşık edebilir ve kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşayabilir. Bu yüzden aşk büyüleri çok sık tercih edilmektedir. Su büyüsü ile aşık etme de bu amaçla yapılan bir büyüdür. Büyü yapıldıktan sonra artık kişi kendi özgür iradesini kullanamaz hale gelir ve kısa zamanda size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Bu şekilde istediğiniz kişinin size karşı duygular beslemesini sağlayabilirsiniz.

Su Büyüsü Etkileri

Su büyüsünün yapımı için kişiler mutlaka medyuma gitmelilerdir. Hiçbir şekle kişiler kendileri bu büyüyü yaptırmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişi üzerine çekecektir. Su büyüsü yapımı için medyum bir tas su üzerine büyülü aşk sözcüklerini okur ve daha sonra kişinin ismini de okuyarak üç harflilerin yardımı ile büyüyü tamamlamış olur. Büyü bittikten sonra bu suyun mutlaka kişiye içirilmesi gerekmektedir. Su kişiye içirildikten sonra kişi üzerinde etkileri görülmeye başlanacaktır. Su büyüsü ile aşık etme bu şekilde gerçekleştirilmektedir. Büyü tesirini oldukça kısa bir süre içerisinde kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır.

Su Büyüsünün Tesir Etme Süresi

Su büyüsü güçlü bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişiler üzerinde tesir etmektedir. Bu büyü gücünü yitirmeye başladığında kişinin size olan davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Büyü gücü sona erdiğinde kişi artık sizlere tamamen farklı bir şekilde davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki etkileri de kalıcılık kazanacaktır. Su büyüsü ile aşık etme yeniletildikten sonra kişi artık eskisi gibi büyünün etkisi altında hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka gene aynı medyuma gitmeleri ve aynı şekilde büyüyü yaptırmaları gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özelliklerini kişi üzerine çekecektir. Bu şekilde büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz ve kişi üzerinde de devamlılığını sağlamış olacaksınızdır.

One thought on “Su ile Aşık Etme Büyüsü

  1. Güler c.

    Son bir yildir esimle cok kötüyüz sicaklik yok sevgi yok ilgi yok sevgi yok bunalima girdim resmen bir arkadaşım orhan hocayi önerdi işlem yaptı şimdi esimle çok iyiyiz evimiz renklendi yeniden sevgisini her zaman gösterir oldu işteyken bile günde en az 2 defa arayıp halimi soruyor seviyorum seni diyor kapatıyor. Ne mukaddes bir insansın sen hocam.

    Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir